- 24cze
Dzień Taty!
- 24cze
Klasy 4a i 4b z wizytą w Nadleśnictwie Sokołów LP - Parku Edukacji Leśnej
2Klasy 4a i 4b z wizytą w Nadleśnictwo Sokołów LP - Parku Edukacji Leśnej. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia terenowe o lesie, faunie i florze oraz pracy Leśniczych. Byly uzupełnieniem do wiedzy zdobytej w trakcie zajęć przyrody
- 23cze
Dziękujemy za przemiłą niespodziankę!
- 23cze
Brawo dla naszych uczennic i nauczycieli matematyki🥰
- 23cze
Program TalentowiSKO "Spółdzielnia Dobrych Serc"
Uczniowie klasy 3 a oraz Samorząd Uczniowski brali udział Programie Talentowisko "Spółdzielnia Dobrych Serc" Organizatorzy programu to Grupa BPS pod patronatem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim . Otrzymali dyplom i grę edukacyjną "Za tydzień impreza"
- 23cze
Brawo Jedynka
5🏆🥇🥈🏆W zawodach o Puchar Burmistrz Miasta Miasto Sokołów Podlaski nasza drużyna zajęła 1 miejsce, indywidualnie 1 miejsce Ola Bujalska, 1 miejsce Bartek Samulak i 2 Adaś Ciok.
- 23cze
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026!
- 23cze
Rozwijamy kreatywność.
Uczeń kl. VI B Timur Mialenko spędzając czas w czytelni konstruował papierowe zwierzaki z szablonów z czasopisma "Świerszczyk". Praca wymagała dokładności i cierpliwości. Brawo za zaangażowanie i piękną pracę!
- 23cze
Bezpieczne Wakacje!
Spotkanie z policjantem dla uczniów klas I-III oraz IV-VI na temat „Bezpiecznych wakacji” to prelekcja mająca na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z letnim wypoczynkiem. Funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, wypoczynku nad wodą oraz właściwego reagowania w kontaktach z osobami nieznajomymi.
Podczas spotkania uczniowie klas 4 otrzymali karty rowerowe.
Dziękujemy za spotkanie
- 23cze
Samorząd Uczniowski zaprosił nas na pyszną lemoniadę 🍋🍊🍋🟩
- 23cze
Loteria SU.
2
- 23cze
Spotkanie zorganizowane w ramach realizacji doradztwa zawodowego.
Dziękujemy Panu Piotrowi Jasieńczukowi za bardzo ciekawe spotkanie dla 8-klasistów z ofertą praktyk zawodowych oraz pracy w firmie ADDIT w Ŵęgrowie.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować bezpośrednio z Panem Piotrem.
- 23cze
Tydzień języków obcych!
Tydzień języków obcych upłynął m.in.pod znakiem atrakcji i zabytków Londynu, barw narodowych różnych krajów oraz polskich symboli w języku angielskim. Zaangażowaniem wykazali się uczniowie klas 5 i 8 .
Tydzień języków obcych. Klasy 1-3 projektują Picture Dictionary.
- 23cze
W baśniowej krainie braci Grimm,czyli Dzień Języka Niemieckiego w klasach 1-3
Dzisiaj sala 120 zmieniła się w magiczny las pełen tajemnic, a wszystko to za sprawą Jakuba i Wilhelma Grimm!
Najmłodsi uczniowie świętowali Dzień Języka Niemieckiego, odkrywając,że nauka może być prawdziwa przygoda.
Co działo się w naszej baśniowej krainie?
Poznaliśmy informacje na temat Niemiec
Poznaliśmy nazwy kolorów
Nauczyliśmy się niemieckich nazw baśniowych postaci Czerwonego Kapturka
Przygotowaliśmy przepiękne kolorowe ilustracje do baśni Rotkäppchen ( Czerwony Kapturek)
Wiemy jak smakują Gummibärchen i Brenzel
Nasi uczniowie udowodnili, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny, a więc przeciwnie - brzmi fantastycznie i bajkowo
Wielkie podziękowania dla moich asystentek Oli, Zuzi i Julki Dziewczynki Danke schön
- 17cze
Gratulujemy najlepszym czytelnikom!
- 17cze
Memoriał im. J. Kowalewskiego i J. Cichowskiego
1216 czerwca byliśmy współorganizatorami zawodów lekkoatletycznych im. J. Kowalewskiego i J.Cichowskiego, rozgrywanych w dwóch kategoriach wiekowych: młodzież kl 6-7 oraz dzieci kl 4 -5.
W klasyfikacji drużynowej nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki:
- 1 miejsce - dziewczęta w kategorii młodzież
- 2 miejsce chłopcy w kategorii młodzież
- 3 miejsce chłopcy w kategorii dzieci.
Nasi medaliści:
- Henaliuk Makar -1 miejsce w biegu na 1000 m , 1 miejsce w biegu na 100 m
- Pałka Iga - 2 miejsce w skoku w dal
- Koprowska Wiktoria - 1 miejsce w skoku w dal
- Badowski Małyszka Maciej - 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową
- Horosz Aleksandra - 1 miejsce w biegu na 300 m, 2 miejsce w biegu na 100 m.
- Maliszewski Julia - 2 miejsce w na 300m , 3 miejsce w biegu na 100 m.
- Nowakowska Alicja - 3 miejsce w pchnięciu kulą
- Nowotniak Sebastian - 2 miejsce w pchnięciu kulą
- Borys Wiktoria - w biegu na 600m
Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania, sportowej postawy oraz osiągniętych sukcesów!
Nauczycielom wychowania fizycznego paniom- Iwonce Romanowskiej i Ani Dróżdż oraz panu Krzysztofowi Woźniakowi serdecznie gratulujemy wspaniałej organizacji Memoriału
- 17cze
Spotkanie dla uczniów kl.8 w ramach zajęć doradztwa zawodowego.
Dziękujemy Panu Piotrowi Jasieńczukowi za bardzo ciekawe spotkanie dla 8-klasistów z ofertą praktyk zawodowych oraz pracy w firmie ADDIT w Ŵęgrowie.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować bezpośrednio z Panem Piotrem.
- 16cze
SU zaprasza!
- 16cze
Tydzień Bezpieczeństwa ruszył!
- 16cze
Tydzień Języków obcych i projektów.
Co wiemy o Unii Europejskiej? Projekt Erazmus w naszej szkole . Wymiana doświadczeń.
Klasy 1-3 projektują Picture Dictionary!
Archiwum Aktualności